کتاب هفت اسب هفت رنگ برنده جایزه جزیره بنفش نامی شد

کتاب هفت اسب هفت رنگ برنده جایزه جزیره بنفش نامی شد

کتاب «هفت اسب هفت رنگ» با تصویرگری نوشین صفاخو برنده جایزه جزیره بنفش نامی ۲۰۱۹ شد.

کتاب «هفت اسب هفت رنگ» که چندی پیش نیز جایزه «تصویر کتاب» ۲۰۱۸ روسیه را برای نوشین صفاخو به ارمغان آورد، حاصل همکاری او در پروژه بین‌فرهنگی تولید کتاب‌های تصویری باکیفیت برای برنامه «با من بخوان» موسسه پژوهشی تاریخ ادبیات کودکان است. او در سال ۲۰۱۳ نیز به خاطر تصویرگری داستان‌های شاهنامه جایزه‌ جزیره طلایی نامی را از آن خود کرد.

کتاب «هفت اسب هفت رنگ» نوشته محمدهادی محمدی از نویسندگان مطرح ادبیات کودکان ایران است. این کتاب به زبان هلندی هم ترجمه و منتشر شده و از سوی دو تن از منتقدان هلند و بلژیک ستایش شده است.

مسابقه بین‌المللی تصویرگری کتاب کودک جزیره نامی با هدف مطرح کردن آثار تصویرگران در سطح بین‌المللی و تشویق تصویرگران به آفرینش کتاب‌های تصویری با ارزش برای کودکان هر دو سال یک بار برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان می‌توانند برای خرید کتاب «هفت اسب هفت رنگ» به صورت غیرحضوری با شماره ۸۸۵۵۳۵۲۸-۲۱ تماس بگیرند یا به سایت کتاب هدهد به نشانی www.hodhod.com مراجعه کنند.

همچنین از شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ تا ۱۶ و پنجشنبه ۹ تا ۱۲ به فروشگاه کتاب هدهد به نشانی تهران، خیابان اسدآبادی (یوسف‌آباد)، خیابان وفاکیش توحیدی (بیست‌وسوم)، کوی شایان، پلاک ۲۶، در سمت چپ برای خرید حضوری مراجعه کنند.

راهنما

کانال تلگرام موسسه پژوهشی تاریخ ادبیات کودکان