کتاب هدهد

کتاب هدهد

کتاب‌های ۰ - ۲ سالکتاب‌های ۳ - ۶ سال کتاب‌های ۷ - ۹ سال کتاب‌های ۱۰ - ۱۲ سال کتاب‌های ۱۳ سال به بالا کتاب‌های بزرگ‌سالان

کتاب هدهد فروشگاهی برای دسترس پذیر کردن فرآورده‌های فرهنگی کودکان و نوجوانان است.

سال‌هاست که خانواده‌های ایرانی از در دسترس نبودن کتاب‌ های مناسب کودک و نوجوان گله‌مند هستند و براستی هنگام دنبال کردن این کتاب‌های مناسب و نیافتن آن‌ها آشفته می‌شوند و گاه اصل کار را  کنار می‌گذارند. کتاب‌های کودک و نوجوان از جمله پدیده‌های فرهنگی است که نقش خانواده یا آموزگار و مربی در تهیه آن انکارناپذیر است. در این مورد این کودک نیست که انتخاب می‌کند بلکه بزرگترها برای او کتاب را انتخاب می‌کنند.

گزینش کتاب های مناسب کودک و نوجوان در بازار بی در و پیکری به نام محصولات فرهنگی کودکان و نوجوانان که هر سودجویی قصد پول درآوردن از آن را دارد کاری آسان نیست. باید کتاب‌های پالوده را از کتاب‌های آلوده جدا ساخت. این کار را کارشناسانی انجام می‌دهند که در این زمینه آزموده شده‌اند. آن‌ها می توانند تفاوت های یک روایت یا تصویر هنری و فرهنگی را از روایت ها و تصویرهای کم‌مایه یا بی‌مایه بشناسند و آن را به مخاطبان خود معرفی کنند.

در حقیقت کار کتاب هدهد از یک سو کارشناسی و گزینش کتاب های مناسب کودکان و نوجوانان و از سوی دیگر در دسترس گذاشتن آن ها در فروشگاه مجازی یا حقیقی خود است. ما می دانیم که پدر و مادر یا آموزگار و مربی‌ایی که در زابل، ارومیه، چابهار یا بندرعباس و بسیاری شهرها یا روستاهای ایران زندگی می کنند نمی‌توانند به برخی کتاب‌ها برای فرزندان خود برسند مگر این که به تهران سفر کنند. سفر کردن به تهران همان و درآویختن با غول ترافیک و شلوغی و پراکندگی همان. در حالی که در کتاب هدهد هر بزرگسالی می‌تواند با چند کلیک ساده کتاب های درخواستی خود را سفارش دهد.

کتاب هدهد جدای از کارشناسی و فروش کتاب‌های مناسب کودک و نوجوان و کالاهای فرهنگی دیگر، کار بسیار با ارزش راه‌اندازی و تجهیز کتابخانه‌های آموزشگاهی،‌ روستایی و شهری را انجام می‌دهد. امروزه یکی از کارهای مهم در روند کتابخانه‌سازی تجهیز آن کتابخانه به کتاب‌های مناسب و طبقه‌بندی علمی کتاب‌ها است که همه این ها را شما می توانید از راه سایت هدهد به کارشناسان ما سفارش دهید. هدهد حلقه‌ای دیگر از پیوند میان کالای فرهنگی و مخاطبان است که در موسسه پژوهشی تاریخ ادبیات کودکان طراحی و راه‌اندازی شده است.

بسته های کتاب + فعالیت

آموزش خلاق کودک محور
کیسه کتاب موضوعی
راهنما

کانال تلگرام موسسه پژوهشی تاریخ ادبیات کودکان