کتاب‌های مقوایی المر برای خردسالان منتشر شد

کتاب‌های مقوایی المر برای خردسالان منتشر شد

چهار کتاب مقوایی از مجموعه داستان‌های المر، فیل رنگارنگ برای خردسالان منتشر شد.

انتشارات موسسه پژوهشی تاریخ ادبیات کودکان (کتاب‌های تاک) چهار کتاب مقوایی «روز المر»، «رنگ‌های المر»، «دوستان المر» و «آب و هوا با المر» اثر دیوید مک کی را با خرید حق ترجمه و چاپ از ناشر اصلی، انتشارات اندرسن پرس منتشر کرد.
مجموعه کتاب‌های مقوایی المر از کتاب‌های مفهومی است و خردسالان را با حیوانات، انواع آب و هوا، رنگ‌ها و فعالیت‌هایی که در یک روز از صبح تا شب انجام می‌شوند، آشنا می‌کند.
این مجموعه کتاب‌ها از مقوای بهداشتی ایندربرد با کیفیت و استحکام بالا تهیه شده است و برای گروه سنی صفر تا ۶ سال مناسب است.

یادآوری می‌شود بخشی از فعالیت ترویج کتابخوانی موسسه پژوهشی تاریخ ادبیات کودکان در برنامه «با من بخوان»، به طور ویژه بر روی نوزادان و نوپایان تمرکز دارد و با توجه به کمبود کتاب‌های باکیفیت برای این گروه سنی، این موسسه انتشار این گونه کتاب‌ها را در دستور کار خود قرار داده است و تاکنون مجموعه نخستین کتابخانه من، مجموعه کتاب‌های سیاه و سفید، مجموعه کتاب‌های اما اثر یوتا بوئر، مجموعه نخستین هیجان‌های من و مجموعه کتاب‌های خرگوش کوچولو را برای این گروه سنی منتشر کرده است.

علاقه‌مندان می‌توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر و خرید مجموعه کتاب‌های مقوایی المر با شماره ۸۸۵۵۳۵۲۸-۲۱ تماس بگیرند یا برای خرید حضوری به فروشگاه کتاب هدهد به نشانی تهران، خیابان اسدآبادی (یوسف‌آباد)، خیابان وفاکیش توحیدی (بیست‌وسوم)، کوی شایان، پلاک ۲۶، در سمت چپ مراجعه کنند.

راهنما

کانال تلگرام موسسه پژوهشی تاریخ ادبیات کودکان