مجموعه کتاب‌های مقوایی «نخستین هیجان‌های من» برای خردسالان منتشر شد

مجموعه کتاب‌های مقوایی «نخستین هیجان‌های من» برای خردسالان منتشر شد

موسسه پژوهشی تاریخ ادبیات کودکان مجموعه کتاب‌های مقوایی «نخستین هیجان‌های من» اثر ماریون بیله را با خرید حق ترجمه و چاپ از ناشر اصلی این مجموعه در فرانسه منتشر کرد.

مجموعه کتاب‌های مقوایی «نخستین هیجان‌های من» شامل شش داستان‌ «زیبا و گیرا برای کمک به شناخت و بیان احساس‌های بزرگ کودکان کوچک» است. کتاب‌های این مجموعه با نام‌های «گورخر کوچولوی حسود»، «آهو کوچولوی ترسو»، «سوسمار کوچولوی خوش‌حال»، «پلنگ کوچولوی شیطون»، «کرگدن کوچولوی خودخواه» و «شیر کوچولوی عصبانی» کودکان را با شش احساس مختلف آشنا می‌کند.

آشنا شدن کودکان با احساسات در موفقیت آن‌ها بسیار تاثیرگذار است. تحقیقات نشان داده است که توانایی کودکان در مدیریت احساسات یکی از مهمترین عوامل موفقیت در مدرسه، کار و روابط درازمدت است. هر گاه کودکان بتوانند احساساتی را که تجربه می‌کنند شناسایی کنند و درباره آن‌ها صحبت کنند، قادر خواهند بود احساسات‌شان را مدیریت کنند.

کتاب‌های مقوایی «نخستین هیجان‌های من» از مقوای بهداشتی ایندربرد با کیفیت و استحکام بالا تهیه شده است و برای گروه سنی صفر تا ۶ سال مناسب است.

انتشارات موسسه پژوهشی تاریخ ادبیات کودکان حق ترجمه و چاپ مجموعه «نخستین هیجان‌های من» را به فارسی در ایران از گالیمار ناشر اصلی در فرانسه خریداری کرده است.

علاقه‌مندان به دریافت اطلاعات بیشتر و خرید هر یک از کتاب‌های مجموعه «نخستین هیجان‌های من» به صورت غیرحضوری می‌توانند با شماره ۸۸۵۵۳۵۲۸-۲۱ تماس بگیرند یا به سایت کتاب هدهد به نشانی www.hodhod.com مراجعه کنند.
همچنین برای خرید حضوری از شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ تا ۱۶ و پنجشنبه ۹ تا ۱۲ به فروشگاه کتاب هدهد به نشانی تهران، خیابان اسدآبادی (یوسف‌آباد)، خیابان وفاکیش توحیدی (بیست‌وسوم)، کوی شایان، پلاک ۲۶، در سمت چپ مراجعه کنند.

اطلاعات بیشتر و لینک مستقیم خرید کتاب‌های مقوایی «نخستین هیجان‌های من»:

راهنما

کانال تلگرام موسسه پژوهشی تاریخ ادبیات کودکان