تصویرهای «هفت اسب هفت رنگ» در جشنواره بین‌المللی کتاب کودک جزیره نامی به نمایش درآمد

تصویرهای «هفت اسب هفت رنگ» در جشنواره بین‌المللی کتاب کودک جزیره نامی به نمایش درآمد

تصویرهای کتاب «هفت اسب، هفت رنگ» برنده جایزه جزیره بنفش نامی ۲۰۱۹ در نمایشگاهی بزرگ در کنار آثار دیگر برندگان مسابقه بین‌المللی تصویرگری کتاب کودک جزیره نامی ۲۰۱۹ به نمایش درآمده است.

در چهارمین جشنواره بین‌المللی کتاب کودک جزیره نامی در کشور کره جنوبی که از ۴ تا ۲۶ می ۲۰۱۹ با شعار «زندگی یک داستان پریان است» برگزار می‌شود، تصویرهای کتاب «هفت اسب، هفت رنگ» برنده جایزه جزیره بنفش نامی ۲۰۱۹  به همراه دیگر آثار برنده امسال این جایزه در نمایشگاهی به نمایش گذاشته شده است. از تصاویر این کتاب همچنین محصولات هنری دیگری تولید و در این نمایشگاه عرضه شده است.

کتاب «هفت اسب هفت رنگ» که جایزه جزیره بنفش نامی ۲۰۱۹ را برای نوشین صفاخو به ارمغان آورد، حاصل همکاری او در پروژه بین‌فرهنگی تولید کتاب‌های تصویری باکیفیت برای برنامه «با من بخوان» موسسه پژوهشی تاریخ ادبیات کودکان است. او در سال ۲۰۱۳ نیز به خاطر تصویرگری داستان‌های شاهنامه جایزه‌ جزیره طلایی نامی را از آن خود کرد. این کتاب افزون بر جایزه جزیره بنفش نامی ۲۰۱۹، جایزه «تصویر کتاب» ۲۰۱۸ روسیه را نیز از آن خود کرده است. 

مسابقه بین‌المللی تصویرگری کتاب کودک جزیره نامی با هدف مطرح کردن آثار تصویرگران در سطح بین‌المللی و تشویق تصویرگران به آفرینش کتاب‌های تصویری با ارزش برای کودکان هر دو سال یک بار برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان می‌توانند برای خرید کتاب «هفت اسب هفت رنگ» به صورت غیرحضوری با شماره ۸۸۵۵۳۵۲۸-۲۱ تماس بگیرند یا به سایت کتاب هدهد به نشانی www.hodhod.com مراجعه کنند.

همچنین از شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ تا ۱۶ و پنجشنبه ۹ تا ۱۲ به فروشگاه کتاب هدهد به نشانی تهران، خیابان اسدآبادی (یوسف‌آباد)، خیابان وفاکیش توحیدی (بیست‌وسوم)، کوی شایان، پلاک ۲۶، در سمت چپ برای خرید حضوری مراجعه کنند.

لینک خرید کتاب هفت اسب، هفت رنگ

راهنما

کانال تلگرام موسسه پژوهشی تاریخ ادبیات کودکان